تلفن متل جواهر

09111911892

ییلاق جنت رودبار رامسر


جنت رودبار ییلاقی از توابع رامسر در استان مازندران است.این روستا در ابتدا "جنده رودبار" نام داشته است.این منطقه اقلیم ییلاقی و کوهستانی دارد.جنت رودبار منطقه ای بسیار زیبا و دیدنی است که در فصل بهار این زیبایی دو چندان می شود.این ییلاق به دلیل فراوانی گل گاو زبان هر ساله در آن جشنواره گل گاو زبان برگزار می شود.جنت رودبار در بهار و تابستان به علت داشتن آب و هوای خشک و معتدل بیشتر مورد توجه گردشگران می باشد.ییلاق های جنت رودبار شامل:اکراسر،چاک،چرته و... می شود.

 

ورودی ییلاق جنت رودبار

 

آبشار سیاسرت از جاذبه های جنت رودبار می باشد.این آبشار در فاصله کمی از جاده اصلی قرار دارد.این آبشار در محدوده رود چالکرود قرار دارد،طول این رود حدودا 40 کیلومتر می باشد.این آبشار در 35 کیلومتری رامسر قرار دارد.

 

 منظره ییلاق جنت رودبار رامسر

 

شغل مردم این منطقه کشاورزی و دامداری می باشد و از سوغاتی که از جنت رودبار می توان تهیه کرد فندق،گردو،علوفه تر،تولیدات دامی،گل گاوزبان و... را می توان نام برد.جمعیت این روستا در فصل های پاییز و زمستان به تعداد خیلی کمی می رسد که اکثرآنها نگهبان و سرایدار هستند،ولی در فصل های بهار و تابستان جمعیت این روستا به بیش از 500 نفر می رسد.

 

------

برچسب ها: جواهرده رامسر | سوئیت رامسر | هتل رامسر-رزرو آنلاین هتل رامسر | روستای جنگلی سرولات

کانال ما در تلگرام


متل جواهر رامسر

متل جواهر رامسر


این متل در محیطی بسیار آرام و سر سبز وجود دارد.از مزایای این متل سیستم گرمایشی مناسب(گازی) ، شومینه ، وجود اینترنت ، مدیریت قوی ، قیمت مناسب ، امنیت و...است.این متل دارای 18 سوئیت است که 1سوئیت تحت عنوان ماه عسل نام دارد.در این مجموعه رستوران و کافی شاپ نیز وجود دارد.

آب و هوای رامسر

آب و هوای جواهرده

متل جواهر رامسر،رزرو آنلاین سوئیت در جواهرده رامسر

متل جواهر رامسر به عنوان بزرگ ترین مجتمع اقامتی در جواهرده رامسر، این روزها با مدیریت جدید خود برای راحتی مهمانان عزیز، دست خوش تغییرات زیادی شده است.از جمله این اقدامات می توان به طراحی سایت و رزرو آنلاین متل اشاره کرد.که مهمانان گرامی می توانند با استفاده از سایت، سوئیت دلخواه خود را در هر تاریخ رزرو نمایند و همان لحظه اقدام به پرداخت اینترنتی کنند.از این رو مدیریت متل جواهر برای اطمینان مهمانان عزیز از پرداخت امن، اقدام به گرفتن نماد الکترونیک کرده است.

اجرا شده توسط تیم نرم افزاری گیلمازسافت