تلفن متل جواهر

09111911892

رامسر


درباره رامسر:

یکی شهر های استان مازندران در شمال کشور می باشد.این شهر در بهار رو تابستان هوای گرم و مرطوب دارد در زمستان و پاییز نیز دارای آب و هوای سرد را داراست،اغلب  اوقات سال این شهر بارانی است.رامسر به سبب داشتن جنگل زیبا و پهناور و دریای خزر از زیبای خاصی برخوردار می باشد.رامسر از طرف شرق به تنکابن و از طریق غرب با چابکسر همسایه است.از رامسر به عنوان عروس شهر های شمالی یاد می شود،این شهر سالانه میزبان تعداد زیادی گردشگر  از داخل و خارج ایران می باشد.راه های رفتن به شهر رامسر جدا از مسیر هوایی،می توان از جاده چالوس و جاده رشت به این شهر دسترسی یافت.از شهر رامسر به عنوان شهر درمانی نیز یاد می شود به علت وجود آبگرم معدنی می باشد.فرودگاه یکی دیگر از مزایای این شهر می باشد،از معدود شهرهای است که امکان سفر هوایی به این شهر امکان پذیر است.

 

هتل بزرگ رامسر

 

جاذبه های گردشگری رامسر:

از جاذبه های گردشگری شمال و رامسر دریای زیبای خزر می باشد.این دریا از مهم ترین جاذبه های رامسر است.در فصول بهار و تابستان نیز در برخی مناطق، طرح شنا و امکانات تفریحی دریایی مانند جت اسکی، شاتل سواری، قایق سواری، پاراسل و...نیز وجود دارد. سواحل رامسر همچنین دارای رستوران،کافه و فروشگاه صنایع دستی نیز میباشند. از معروف ترین سواحل رامسر می توان به "دهکده ساحلی" اشاره کرد.

آبگرم معدنی رامسر که  خواص درمانی زیادی بر خوردار می باشد،این آبگرم از دل کوه بیرون می آید.این چشمه ها در سادات شهر،کتالم و خود رامسر وجود دارد،که معروف ترین آن آبگرم "مادر شاه" می باشد.این چشمه های آبگرم در فصل های زمستان و پاییز بیشتر مورد استقبال گردشگران قرار میگیرد.

 

جواهرده رامسر

 

ییلاقات رامسر از دیگر جاذبه های شهر رامسر می باشد. این ییلاقات بیشتر در فصل های بهار و تابستان به علت داشتن هوای معتدل و خشک مورد استقبال قرار میگیرند.از ییلاقات معروف رامسر می توان به گرسماسر،جواهرده،جنت رودبار و...اشاره کرد.این ییلاقات از پوشش گیاهی بی نظیری برخوردارهستند،و بسیاری از گونه های گیاهی کم نظیر را فقط در این مناطق می توان یافت.

 

ارتفاعات رامسر

 

جواهرده،ییلاقی که شهرت جهانی دارد.این ییلاق که مشهور ترین ییلاق رامسر می باشد،به علت داشتن آب و هوایی مناسب،جاده مناسب،دسترسی آسان،امکانات شهری  و...از محبوبیت خاصی نزد گردشگران و مردم منطقه برخوردار است. در جواهرده چشمه های آب متعددی وجود دارد از معروف ترین آنها "سلیمان چشمه" ،"چشمه آبعلی" می توان نام برد. 

 

آبشار جواهرده رامسر

 

آب و هوای رامسر به صورت 4 فصل نمی باشد.در این منطقه آب و هوا در بهار رو تابستان گرم و شرجی می باشد و در پاییز و زمستان سرد و مرطوب است.رامسر به علت داشتن رطوبت بالا در فصل های پاییز و زمستان باعث کمتر سرد شدن هوا و در فصل های بهار و تابستان باعث شدت گرما می شود.رامسر جزء شهرهای پر باران کشور می باشد،از این جزء 5 شهر اول ایران در بارش باران است(مخصوصا در فصل های پاییز و زمستان).

 

سد میجران رامسر

 

مجتمع های اقامتی رامسر،این شهر با توجه به توریستی بودن سالانه میزبان تعداد زیادی گردشگر از ایران و خارج کشور می باشد،به این وجود مجتمع های اقامتی با امکانات متنوع کاملا طبیعی است.از معروف ترین و قدیمی ترین آنها می توان به هتل پارسیان رامسر و متل جواهر (جواهرده) اشاره کرد.این مجتمع ها با امکانات متنوع،شرایط اقلیمی بی نظیر و قیمت های متفاوت  می باشند.

 

محوطه پشت هتل رامسر

 

تله کابین رامسر،از جدید ترین و با امکانات ترین تله کابین های کشور می باشد.رامسر از معدود شهرهای ایران است که تله کابین دارد،این تله کابین از این لحاظ خاص و بی نظیر است که از دریا شروع شده و تا بام رامسر ادامه دارد.در این مجموعه شهر بازی،هتل،رستوران و... وجود دارد.این مجموعه از سه بخش تشکیل شده است(ساحلی،کوهپایه ای،ارتفاعات).در این مجموعه اغلب کنسرت هایی برگزار می شود که مجری آن خوده تله کابین رامسر می باشد.

 

تله کابین رامسر

 

فرودگاه رامسر، از اولین شهر های ایران است که فرودگاه دارد.این فرودگاه از دیرباز فعال بوده و یکی از مزیت های خوب رامسر می باشد.این فرودگاه این روزها در حال بین الملی شدن است که می تواند پرواز های خارجی را نیز پوشش دهد.فرودگاه رامسر به سبب نزدیکی با دریا از جاذبه های خاص رامسر می باشد.

 

بازار سنتی رامسر:

از جمله جاذبه های توریستی رامسر می توان به بازار سنتی رامسر اشاره کرد،این بازار  که در اول شهر رامسر قرار دارد به راحتی در دسترس مسافران می باشد از سوغات  شهر رامسر و گیلان را داراست.این بازار به علت داشتن خوردنی های بومی مانند کلوچه،زیتون پرورده،سیر ترشی و...اغلب مورد توجه مسافران و گردشگران می باشد.

 

 بازار سنتی رامسر

 

بازار ماهی فروشان رامسر:

یکی دیگر از جاذبه های شهر رامسر بازار بزرگ ماهی فروشان می باشد، در این شهر به سبب مجاورت دریا در بعضی فصول سال مردم منطقه به ماهیگیری مشغول می باشند.اغلب ماهی های که در این بازار به فروش می رسند صید دریای خزر می باشند.در این بازار ماهیان پرورشی منطقه نیز بفروش می رسد.این بازار یکی از مکان های مورد توجه مسافران و گردشگرانی است که به شهر رامسر سفر می کنند.

 

 بازار ماهی فروشان رامسر

 

مرکز خرید آرامش رامسر:

بزرگترین و مدرن ترین مرکز خرید شهر رامسر می باشد،این مرکز دقیقا روبروی هتل بزرگ رامسر می باشد.این مرکز خرید که از سه طبقه تشکیل شده است،در طبقه -1 خود پارکینگ و فروشگاه رفاه وجود دراد،در طبقه همکف و طبقه 1 مغازه های مختلفی وجود دارد.وجود برند های مختلف و کامل بودن مجموعه باعث شده این مرکز خرید از در بین گردشگران و مردم منطقه از محبوبیت های بالای برخوردار می باشد. 

 

مرکز خرید آرامش رامسر

 

-------------

برچسب ها: هتل های رامسر | ساحل رامسر | آبگرم معدنی رامسر | کاخ موزه رامسر | سوئیت رامسر 

کانال ما در تلگرام


متل جواهر رامسر

متل جواهر رامسر


این متل در محیطی بسیار آرام و سر سبز وجود دارد.از مزایای این متل سیستم گرمایشی مناسب(گازی) ، شومینه ، وجود اینترنت ، مدیریت قوی ، قیمت مناسب ، امنیت و...است.این متل دارای 18 سوئیت است که 1سوئیت تحت عنوان ماه عسل نام دارد.در این مجموعه رستوران و کافی شاپ نیز وجود دارد.

آب و هوای رامسر

آب و هوای جواهرده

متل جواهر رامسر،رزرو آنلاین سوئیت در جواهرده رامسر

متل جواهر رامسر به عنوان بزرگ ترین مجتمع اقامتی در جواهرده رامسر، این روزها با مدیریت جدید خود برای راحتی مهمانان عزیز، دست خوش تغییرات زیادی شده است.از جمله این اقدامات می توان به طراحی سایت و رزرو آنلاین متل اشاره کرد.که مهمانان گرامی می توانند با استفاده از سایت، سوئیت دلخواه خود را در هر تاریخ رزرو نمایند و همان لحظه اقدام به پرداخت اینترنتی کنند.از این رو مدیریت متل جواهر برای اطمینان مهمانان عزیز از پرداخت امن، اقدام به گرفتن نماد الکترونیک کرده است.

اجرا شده توسط تیم نرم افزاری گیلمازسافت